LV RU EN
 
 

 

 "Tu vienmēr atrod to, ko meklē, ja vien meklē to, ko gribi atrast. Pajautā sev: "Vai es tiešām meklēju? Vai tomēr es vēl tikai gribu atrast? Un tad sajūti atšķirību." Rita Ivanova

 

Jūs varat to īstenot! (Kā beidzot sākt īstenot savas Jaunā Gada apņemšanās)

Pirms pāris dienām, braucot garām sporta zālei, es pievērsu uzmanību tam, ka autostāvvieta bija praktiski pilna, kaut gan parasti tur ir tikai dažas mašīnas. Cilvēki ir entuziasma un apņemšanās pilni īstenot savus Jaunā Gada mērķus un vēlmes. Interesanti, uz cik ilgu laiku?
Statistika rāda, ka tikai 6% no cilvēkiem, kas rada Jaunā Gada vēlmju un apņemšanās sarakstu, īsteno savus mērķus. Un, diemžēl, tikai 75% no cilvēkiem izdodas savu apņemšanos noturēt ilgāk par 1 nedēļu, proti, jau pirmajā nedēļa viņi cieš neveiksmi - atgriežas pie veciem ēšanas paradumiem, pārstāj vingrot, ieslīgst vecos naudas tērēšanas un pelnīšanas paradumos!
Tāpēc man patiesi ir interesanti, cik daudz laika paies, līdz sporta zāles autostāvvieta atgriezīsies tās parastā aizpildīšanās līmenī.

Kā ir ar Jums? lasīt vairāk

Kā pārstāt atlikt svarīgu lietu izpildi un beidzot tās paveikt (EBT vingrinājums)

Vai ir kādas lietas, darbi, plāni, kurus vēlaties īstenot, kurus jāizdara, taču visu laiku tos atliekat, negribas to darīt, tas škiet pārāk grūti, garlaicīgi vai citā veidā nepatīkami, taču iekšējais kritiķis neliek Jūs mierā sakot: "Tas ir jāizdara! Nu saņemies taču un izdari! Viss, rīt es noteikti to izdarīšu!". Bet tas nepalīdz... Pretēji, iekšējs spiediens pieaug, taču darbi tā arī paliek nepaveikti - māja nesakārtota, klienti neapzvanīti, atskaite neuztaisīta, grāmatvedības papīri nesakārtoti, vizīte pie ārsta nepieteikta, svarīgs e-pasts neuzrakstīts, vingrošana neuzsākta, jauns projekts netiek virzīts utt.

Taču ir lielisks risinājums, kas burtiski dažu minūšu laikā palīdzēs Jums atbrīvoties no pretestības, svarīgu lietu izpides atlikšanas un ķerties to īstenošanai ar entuziasmu un pārsteidzošu radošumu!lasīt vairāk

Padoms, ko saņēmu no bagātākā cilvēka Babilonā

Padoms, ko saņēmu no "Bagātākā cilvēka Babilonā", bija pirmais solis, kas ļāva man tikt ārā no parādiem, sākt savu uzņēmējdarbību un pārstāt dzīvot no algas līdz algai. Šis padoms var būt vērtīgs arī Jums!
lasīt vairāk

Nauda nav pats galvenais. Tiešām?!

Vai jūst to apzināties vai arī nē, taču nauda ietekmē ikvienu lēmumu, ko pieņemat.
Nauda ietekmē to, kur un kādos apstākļos jūs dzīvojat, kā jūs ģērbjaties, ko jūs ēdat, kā jūs pavadāt savu brīvo laiku, kādus hobijus izvēlaties, un to, ko pēc jūsu domām esat pelnījuši. Es pat varētu izaicināt jūs un lūgt nosaukt kaut vai vienu lēmumu, kuru kaut kādā mērā neietekmēja naudalasīt vairāk

5 Pazīmes, Ka Jums ir Bailes no Neveiksmes (un Ko Ar To Darīt)

Nevienam nepatīk ciest neveiksmi.

Bet dažiem cilvēkiem ideja, ka var ciest neveiksmi, šķiet tik biedējoša, ka tā var likt viņiem neapzināti sabotēt savas iespējas gūt panākumus vairāk nekā tikai vienā veidā.

Vai Jums ir bailes no neveiksmes?

Te ir 5 galvenās pazīmes, kas par to var liecināt...lasīt vairāk

Kāpēc man tik ļoti patīk bungošanas tehnika?

Man tā patīk to rezultātu dēļ, ko guvu savā dzīvē, kad sāku to izmantot. Un galvenie no tiem ir:
1) guvu skaidrību par savu biznesu - ko, kā un kad darīt, lai gūtu gan materiālu, gan garīgu gandarījumu;
2) mani ienākumi pieauga 5 reizes jau nākamajā mēnesī pēc tā, kā sāku bungošanas tehniku izmantot naudas lietu sakārtošanai;
3) es atbrīvojos no 13 kg liekā svara 4 mēnešu laikā bez jebkādu diētu ievērošanas, bez intensīvas fiziskas slodzes, bez sevis ierobežošanas - tas bija pārsteidzoši viegli un jautri :-)
Šie praktiskie, reālie, pierādāmi un taustāmi rezultāti pārliecināja mani uz visiem laikiem par to, ka Emocionālās Brīvības Tehnika (EBT) jeb bungošanas tehnika ir tas, kas mums visiem - vai esat miljonārs, vai strādnieks, vai mājsaimniece, vai liela uzņēmuma vadītājs, pensionārs, students vai skolnieks, mamma vai tētis, sieviete vai vīrietis - ir VAJADZĪGS, lai varam daudz vieglāk un ar prieku radīt tādu dzīvi, kādu sev vēlamies.
Lai lasītu par to vairāk vai noskatīties video par to, kāpēc man šī tehnika tik ļoti patīk, spiediet "Lasīt vairāk"...lasīt vairāk
Mob. tel.: +371 29857838 E-mail: ritaivanova@kaizen.lv
Copyright © 2012  All rigts reserved. »