LV RU EN
 
 

 

 "Tu vienmēr atrod to, ko meklē, ja vien meklē to, ko gribi atrast. Pajautā sev: "Vai es tiešām meklēju? Vai tomēr es vēl tikai gribu atrast? Un tad sajūti atšķirību." Rita Ivanova

 


 
Praktisks seminārs
"Kā uzlabot attiecības ar naudu un sākt pelnīt vairāk"

Rīga, viesnīca Wellton Elefant Hotel, Kalnciema iela 90
25.10.2015. plkst. 11:00 (4-5 stundas)

Jā, pārmaiņas sākas no Jums
(taču joprojām mēs visi varam izmantot arī citu palīdzību)

Vai kaut kas no zemāk minētā šķiet pazīstams?
* pelnat tikai tik daudz, cik pietiek savilkt galus;
* nelieli vai nav uzkrājumi;
* ir parādi;

‍* mēginat sasniegt augstāku ienākumu līmeni, darāt šo un to, taču ir sajūta, ka katru reizi atgrūžaties pret neredzamiem ienākumu stikla griestiem;
‍* jūtat pārpilnību daudzās citās dzīves jomās, taču ne attiecībā uz naudu;
‍* jūtat bailes, kaunu, uztraukumu, skumjas vai pārslogotību, kad patiesi iedziļināties savā finansiālajā situācijā - TĀPĒC JŪS IZVĒLATIES LABĀK TAJĀ VISPĀR NEIEDZIĻINĀTIES.
‍* nojaušat, ka jums varētu būt negatīvas zemapziņas programmas, uzskati par naudu, bet nezināt, kā to mainīt.


‍Reālas, Spēcinošas Iespējas (gūsiet šajā seminārā): 
‍* apzināties tiešu saikni starp jūsu ķermeņa/prāta energosistēmu un to naudas, labklājības un panākumu daudzumu un lielumu, ko saņemat: Kas iekšā - tas ārā. 
‍* identificēt neapzinātas naudas programmas, uzskatus, kas tika jūsos lejupielādētas bez jūsu ziņas vai atļaujas
* MAINĪT šos uzskatus uz iedvesmojošiem, spēcinošiem uzskatiem un ticējumiem PĒC JŪSU IZVĒLES. Realitāte atspoguļo to, kam ticat!
‍* iemācīties ātru un vieglu veidu, kā justies labāk un labāk, rīkojoties ar savu naudu tā, ka tās saņemšana jums kļūst dabiski viegla - jūs apgūsiet pašlaik vienu no visefektīvākām tehnikām Emocionālās Brīvības Tehniku jeb bungošanas tehniku (tai NAV nekāda sakara ar NLP, hipnozi u.tml. lietām!!!) 
‍* uzzināt par 7 labklājības radīšanas līmeņiem un notestēt jūsu līmeņu pašreizējo stāvokli!!! Un uzzināt, kā to uzlabot! 


‍‍EBT uz doto brīdi ir viena no jaudīgākajām tehnikām, kas dod ātrus rezultātus. To plaši izmanto tādi slaveni personīgās izaugsmes guru kā Bobs Proktors, Džo Vitali, Dr. Van Daiers, Džeks Kenfilds, Luisa Heija u.c., kā arī slaveni sportisti, TV zvaigznes, aktieri un mūziķi.

‍Tas ir praktisks seminārs! Un tas viss ir par Jums!

Seminārā ne tikai strādāsim, bet arī atradīsim laiku, lai izbaudītu lielisko kafiju!!!


Pieteikšanās semināram: rakstot uz ritaivanova@kaizen.lv vai aizpildot zemāk esošu kontaktu formu
Maksa par semināru: piesakoties līdz 19.10.2015. - 20EUR, pēc tam 28EUR

‍Visiem dalībniekiem dāvana - 30 min sesija ar Ritu Ivanovu 
(šīs sesijas vērtība vien ir 35EUR)!!!
Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

‍Kad pirms pieciem gadiem atstāju darbu bankā un uzsāku savu privāto praksi personīgajā izaugsmē, arī man bija bailes no naudas. Man bija noteikti bloki un ierobežojošie uzskati, kas ierobežoja manas spējas izpausties un kļūt par tādu uzņēmēju un tādu kouču, kas var palīdzēt citiem, un arī tajā pašā laikā parūpēties par sevi finansiāli. Un viss mainījās, kad manā dzīvē ienāca lieliska tehnika - Emocionālās Brīvības Tehnika un izpratne par to, kā mani uzskati, manas emocijas un mana ķermeņa-prāta energosistēma tieši nosaka manu labklājības līmeni. Tāpēc es piedāvāju šo transformējošu praktisku semināru, lai atbalstītu arī Jūs šajā ceļojumā - ceļojumā uz brīvību. Tas, ko uzzināsiet šajā seminārā, palīdzēs Jums pārvarēt jebkurus blokus un ierobežojošos uzskatus, kas stājas Jūsu ceļā. Esmu to visu izmantojusi sev, tāpēc varu 100% teikt - Tas strādā!

‍Priecāšos satikt Jūs personīgi seminārā!

‍Rita Ivanova
‍ritaivanova@kaizen.lv
‍tālr.29857838 
 Jūsu vārds:
 Jūsu e-pasts:
 Ziņas temats:
 Ziņas teksts:
Mob. tel.: +371 29857838 E-mail: ritaivanova@kaizen.lv
Copyright © 2012  All rigts reserved. »