LV RU EN
 
 

 

 "Tu vienmēr atrod to, ko meklē, ja vien meklē to, ko gribi atrast. Pajautā sev: "Vai es tiešām meklēju? Vai tomēr es vēl tikai gribu atrast? Un tad sajūti atšķirību." Rita Ivanova

 

Labdien!

Ar prieku informējam, ka no 18.08. – 24.08.2014. (7 dienas)  Latgalē, lauku tipa viesu mājā "Jāņi" pie Rušona esera, notiks lielisks ritrīts „Atrod savu aicinājumu”, kurš pulcinās sievietes un vīriešus, kas vēlas SKAIDRI apzināties savu unikālo dzīves aicinājumu jeb misiju un veidot ap to savu stiprāko dzīvi – dzīvi, kurā veicat aktivitātes, kas ļauj izpaust savas stiprās puses, jūtat prieku, sajūsmu, pozitīvu nojautu par nākotni, augat un mācāties, esat dzīves plūsmā un visas vajadzības ir apmierinātas - dodat savu unikālo ieguldījumu – pildāt savu misiju, esat lieliskās attiecībās, kā arī esat atzīts un novērtēts.


Grupā vēl ir 2 brīvas vietas! Vēl var pieteikties!

„Stipras dzīves karte™” (ritrīta pamatprogramma) ir mana, Ritas Ivanovas, autorprogramma, kas ir rūpīgi izstrādāta sistēma, kura ar vienkāršu, taču ļoti efektīvu, secīgu vingrinājumu, koučinga tehnoloģiju, mūsu kopējā darba un manas intuīcijas (kas, starp citu, ir mana izcilība) palīdzību dos atbildes uz sekojošiem jautājumiem:


1)      Kas? – Stipras dzīves pamats. Lai radītu patiesi piepildītu un veiksmīgu dzīvi, jābūt pilnīgai skaidrībai par sekojošo:

·         Kas ir Tavs dzīves aicinājums jeb misija?

·         Kas ir Tava IZCILĪBA – Dieva dota dāvana, kas izceļ Tevi no visiem citiem cilvēkiem, kam ir līdzīga, kā Tev, misija?

·         Kas ir tie Tavi talanti, kas ievērojami atbalsta Tava dzīves aicinājuma realizēšanu?

·         Kas ir Tavas galvenās aizraušanās, kas var kļūt par platformu Tavas dzīves misijas izpaušanai?

·         Kas ir Tev svarīgākās vērtības, kuras var kalpot par stingru pamatu Tavas stiprākās dzīves būvēšanai?

2)      Kā? – veids, kā Tu vislabāk un vieglāk, Tev dabiskā veidā vari izpaust savu IZCILĪBU un realizēt dzīves misiju

Atbilde slēpjas tajā, kas ir:

·         Tava Dzīves Vadošā loma;

·         Tava Dzīves Atbalstošā loma;

·         Tavs darbības vārds – aktivitātes, darbības, caur kurām Tavas dzīves misijas realizēšana dos Tev vislielāko gandarījumu;

·         Kāda ir Tava personīgā Manifestēšanas formula – jā, mēs visi esam unikāli, un arī manifestējam jeb radam lietas atšķirīgi. Tāpēc dažiem afirmācijas ir ļoti jaudīgs instruments, bet citiem – nedod nekādus rezultātus.

3)      Kam? Rezultāts un Ieguldījums

·         Kam tas viss – Tava dzīves misija un IZCILĪBA – ir vajadzīgs?

·         Kas ir tie cilvēki, kam palīdzēt caur savu dzīves aicinājumu un IZCILĪBU, unikālām spējām Tu esi nākusi uz Zemes?

·         Ko Tavi cilvēki gaida no Tevis?

Izrādās, mēs esam dzimuši, lai ar savu esību palīdzētu un atbalstītu arī citu cilvēku dzīves misiju īstenošanu stiprākajā iespējamā veidā, un, tik ilgi, kamēr mēs kavējamies ar sava dzīves aicinājuma un IZCILĪBAS atmodināšanu un apzinātu izmantošanu, mēs aizkavējam arī citus!!!

Rītrīta „Atrod savu aicinājumu” laikā jūs saņemsiet skaidras, konkrētas, tieši Jums specifiskas atbildes uz visiem augstāk minētiem jautājumiem.

Tā būs lieliska nedēļa, kurā sevis izzināšanu un labāku iepazīšanu atbalstīs Latgales tīrā vide un lieliska līdzīgi domājošu cilvēku kompānija!

Maksimālais dalībnieku skaits ir 7-10 cilvēki. Kā redzat, grupa neliela, tāpēc ikviens saņems maksimālu uzmanību no manas puses, lai nedēļas laikā varam atbildēt uz visiem jautājumiem un sastādīt jūsu Stiprākās dzīves karti™.

Ja radās vēlme vairāk uzzināt par šo pasākumu vai „Stipras dzīves karte™” programmu, ir vēlme iepazīties ar mani, parunāties par Jūsu dzīves aicinājumu, kā varat to atklāt, lūdzu, rakstiet man, Ritai Ivanovai, uz e-pastu: ritaivanova@kaizen.lv

Pieteikties ritrītam var zvanot 29857838 vai rakstot uz e-pastu: ritaivanova@kaizen.lv

2012.gada septembrī notika pirmais ritrīts „Dzīves misija”. Tā bija fantastiska, atklājumiem bagāta nedēļa!

Te varat iepazīties ar tā dalībnieču atsauksmēm:

„Man personīgi ļoti iedvesmoja Ritas Ivanovas vadītais seminārs, ja to tā var dēvēt, bet būtībā tas bija kolosāls izbraukums ārpus ierastā ritma, ārpus ierastās vides. Braucām uz Spāniju, kur nelielā domubiedru grupā dzīvojām skaistā villā, no kuras pavērās neaizmirstams skats uz skaisto spāņu piejūras pilsētiņu Tossa de Mar. Tātad apstākļi bija pasakaini, un šādā burvīgā noskaņā veselas 5 dienas Rita mūs veda caur apziņas un zemapziņas labirintiem. Pirmkārt, vilinoša jau sākumā likās pati doma, ka iespējams tik īsā laikā atrast savu dzīves misiju un spēka kodolu jeb esenci. Bet redzot,  kā tas viss notiek un cik profesionāli Rita mūs katru uzvedināja, vai, precīzāk, ar jautājumu palīdzību aizveda pie patiesās sevis izpratnes un apskaidrības, tas ir perfekti, jo diemžēl pašam, bieži vien, nonākt pie dziļām atklāsmēm ir pagrūti, tamdēļ šī koučinga metode jeb, vienkāršiem vārdiem sakot, trenera palīdzība ir nepieciešama.

ĻOTI patika un ieteiktu katram iziet šo kursu, jo man tas iedeva daudz atklāsmes par pamatu pamatiem, uz ko tad savā dzīvē jābalstās un kas jāatmet. Tagad varēšu daudz precīzāk turpināt radīt notikumus savā dzīvē ar sev tīkamu rezultātu un priecāšos par šo procesu. Pateicos!!!!!!!!”

Agnese        Rīga, Latvija

Gatavojoties ceļojumam, sapratu, ka kaut ko sev svarīgu piedzīvošu, bet nedomāju, ka patiešām atklāšu savu dzīves misiju. Paļāvība augstākiem spēkiem un uzticība Ritai, ļāva piedzīvot piesātinātu un jaunu atklāsmju piepildītu nedēļu manā dzīvē, kas savas intensitātes dēļ, likās ilga mēnesi. Paldies par iespēju iepazīt jaunus cilvēkus un pieskarties arī viņu dvēselēm.

Ritas izcilās spējas saskatīt un ticēt katram no mums, liekas ir viegls, mērķtiecīgs Eņģeļa pieskāriens ceļā uz Manu Dzīves Misiju. Esmu laimīga, ka tik ilgus gadus meklēto, atradu. Bija arī niansēti un pārsteidzoši atklājumi procesa gaitā, kas radīja pārliecību par sevi un vēlmi vairāk sajust savas vēlmes, jūtas, arī talantus un uz to koncentrēties, atļaujot būt tādai, kāda esmu.

 No sirds PALDIES!

Tā sākās ceļojums uz manu izcilību - tik īpašā veidā...”

Iveta Štamere   Rīga, Latvija

„Ritrīts Dzīves Misijas noskaidrošanai bija noderīgs un jautrs pašizziņas pasākums. Nodarbību laikā es pamazām atklāju un konkretizēju lietas, kuras patiesībā līdz šim vienīgi neskaidri nojautu. Nodarbības bija organizētas ar daudz praktiskiem uzdevumiem, kuru mērķis bija ieskatīties sevī un atrast atbildes uz svarīgiem jautājumiem pašiem. Uzdevumi bija veiksmīgi saplānoti tā, ka vissvarīgākie jautājumi pēc tam atklājās it kā paši no sevis; daudz, kas agrāk apslēptais un „mistiskais”, kļuva acīmredzams. 

Bija arī daudz jaunas lietas – kā Dzīves Lomu noskaidrošana. Es samērā bieži esmu agrāk apmeklējusi pašizziņas pasākumus, bet šis bija visvērtīgākais.”

Vineta Našeniece    Dublina, Īrija

"Pasakainā Spānija... Iespaidi neizsakāmi, daudz jauna un interesanta. Mans talismans, ko atvedu no ritrīta, mani uzrunā un iedvesmo. Atgriežoties mājās, turpinu klausīties kristālu bļodu meditācijas čakrām, bungoju (Emocionālās Brīvības Tehnika) un izpildu citas jaukas prakses, ko uzzināju ritrīta laikā. Liels Tev paldies par šīm lieliskām lietām. Mani lielākie ieguvumi no Spānijas ir lielāka pārliecības par sevi, spēja pateikt "Nē", ja tas man traucē, iedvesma apgūt jauno, lielāks iekšējais miers un cerība, ka daudz jauna un skaista vēl ir priekšā. Liels, liels paldies Tev par burvīgo nedēļu Tossa de Mar!"

Anda Beināre  Vecumnieki, Latvija 

Pieteikties ritrītam var zvanot 29857838 vai rakstot uz e-pastu: ritaivanova@kaizen.lv

Paldies!

Es ticu Jūsu IZCILĪBAI!

Ar cieņu,

Rita Ivanova

Stipras dzīves koučs
Intuitīvais mentors

www.draugiem.lv/stiprasdziveskarte

P.S. Ja kādam ir interesanti - mana dzīves misija ir palīdzēt cilvēkiem saskatīt labāko, kas ir viņos, viņu stiprās puses, uztvert to nopietni un piedāvāt to pasaulei. Un Izcilība – izmantot manu intuīciju, lai palīdzētu cilvēkiem gūt Ahā! momentus, ieraudzīt to, ko viņi iepriekš redzēt nevarēja, tādējādi gūstot skaidrību. Un bieži vien informāciju es saņemu alegoriju un metaforu veidā, kas vienkārši fantastiski visu saliek pa plauktiņiem, cilvēkam saprotamā veidā. Tā ir vēl viena īpatnība, kas atšķir mani no tiem, kam ir stipra intuīcija. Katram cilvēkam ir sava, unikāla IZCILĪBA. Jums arī! Ikvienam! 

P.S.S. Vēl tik gribu pieminēt to, ka „būt laimīgai ģimenē” nav dzīves misija, tas ir viens no skaistajiem bonusiem, kas nāk, kad apzināti izdzīvojat savu dzīves misiju. Lai kliedētu šaubas, kas iespējams tikko radās, pajautāšu tikai vienu: „Vai tad, ja cilvēks, kura dzīves misija ir „būt laimīgam ģimenē”, zaudē ģimeni, viņa dzīves misija ir beigusies?”


 
Rita Ivanova, Stipras dzīves koučs, EBT svara samazināšanai   
Mob. tel.: +371 29857838 E-mail: ritaivanova@kaizen.lv
Copyright © 2012  All rigts reserved. »