LV RU EN
 
 

 

 "Tu vienmēr atrod to, ko meklē, ja vien meklē to, ko gribi atrast. Pajautā sev: "Vai es tiešām meklēju? Vai tomēr es vēl tikai gribu atrast? Un tad sajūti atšķirību." Rita Ivanova

 

Rita Ivanova sadarbībā ar Džesiku Ortneri un The Tapping Solution (ASV) piedāvā unikālu

 "Svara samazināšanas & ķermeņa apziņas celšanas 7 nedēļu programmu"

on-line programma - sākam 16.08.2021.

Šī programma NAV par:

·         diētām;

·         kaut kādiem speciāliem vingrošanas kompleksiem;

·         par kaut kādām uztura piedevām un brīnumlīdzekļiem, kas it kā došot lieliskus rezultātus, ļaujot ēst, ko vien vēlies;

·         tā pat nav par uzturu!

 

Mēs visi esam inteliģenti cilvēki un intuitīvi jūtam un zinām, ko mums vajadzētu ēst, ka mums vajadzētu kustēties un rūpēties par sevi. Taču bieži vien mēs to nedarām!!! Kāpēc?

Kāpēc mēs apņemamies sākt ēst veselīgi, un uz kādu laiku mums pat tas izdodas, taču tad... mēs atkal esam vecās sliedēs... un pieņemamies svarā, esam neapmierināti ar sevi, jūtam kaunu un vainas sajūtu?

Kāpēc mēs nevaram sākt vingrot?

Kāpēc nerūpējamies par sevi?

Tā visa pamatā ir EMOCIJAS!!!

Un EMOCIJAS regulē JŪSU dzīvi!

Katrs lēmums, ko pieņemat, katra darbība, ko darāt, ir saistīta ar EMOCIJĀM, kuras JŪTAT.

JŪS reaģējat uz EMOCIJĀM.

 

Šajā programmā mēs paskatīsimies uz svaru nedaudz savādāk, kā kaut kā dziļāka simptomu. Un izmantosim lielisko Emocionālās Brīvības Tehniku jeb bungošanas tehniku, lai atklātu un atbrīvotu patiesās emocijas, kas iepriekš neļāva sasniegt vēlamos rezultātus un liek joprojām uzturēt lieko svaru. Šī tehnika dod reālus, izmērāmus rezultātus!!!

 

Jūsu ieguvumi no šīs programmas:

·         Jā, jūs zaudēsiet svaru (svara zudums katram būs atšķirīgs – es pirmā mēneša laikā zaudēju 5 kg);

·         Jā, jūs jutīsieties veselāki;

·         Jā, jūs redzēsiet rezultātus savā ķermenī,

bet, lai sasniegtu šos rezultātus un radītu reālas, paliekošas izmaiņas, patiesu transformāciju, pirmā lieta, kas ir jāizdara, jārada izmaiņas visdziļākajā līmenī, kas ir fokusēties uz mūsu emocijām, kuras savukārt ietekmē visas mūsu darbības. Un to mēs veiksim šīs 7 nedēļu programmas laikā.

 

Ja esat līdzīgi man, tad droši vien jau esat noguruši no patstāvīgām raizēm par ķermeņa svaru, ka nevarat apģērbt to, ko vēlaties, no diētām, un vainas sajūtas par kārtējo apēsto kūciņu vai šokolādi, un beidzot vēlaties kaut ko, kas atrisinās šo problēmu uz visiem laikiem. Man personīgi EBT palīdzēja ieraudzīt patiesos iemeslus manam liekajam svaram, un kad mēs apzināmies iemeslus un izmantojam tehniku (EBT), lai tos mainītu, viss mainās viegli, ātri, dabiski – svars aiziet, jūtaties pārliecināta par sevi un atkal mīlat savu ķermeni! Šī programma ir veids, kā man izdevās atbrīvoties no 5 kg mēneša laikā bez jebkādām diētām, barības piedevām un badošanās!!! Tas ir viegli, jautri un iedvesmojoši!

Ar programmas saturu varat iepazīties te -programmas apraksts.

Grupā ir ierobežots vietu skaits, tāpēc pasteidzieties rezervēt savu vietu tajā!

 Rita Ivanova

 Rita Ivanova, Stipras dzīves koučs, EBT svara samazināšanai
Mob. tel.: +371 29857838 E-mail: ritaivanova@kaizen.lv
Copyright © 2012  All rigts reserved. »