LV RU EN
 
 

 

 "Tu vienmēr atrod to, ko meklē, ja vien meklē to, ko gribi atrast. Pajautā sev: "Vai es tiešām meklēju? Vai tomēr es vēl tikai gribu atrast? Un tad sajūti atšķirību." Rita Ivanova

 

Ritrīts Latgalē "Atklāj savu aicinājumu" (autorprogramma "Stipras dzīves karte", 18.08. - 24.08.2014.)
"Šīs septiņas dienas Rušonas ezera krastā bij burvīgs ceļojums sevī, izcila gida pavadībā ar tikpat izciliem ceļabiedriem. Ir grūti izteikt vārdos to gaisotni, kas valdīja šo septiņu dienu laikā.Tas bij vienkārši skaisti!
Galvenais, ko es ieguvu šī ceļojuma laikā - ticību sev. Varbūt tas kādam šķitīs maz, bet mani sapratīs tie, kas ir piedzīvojuši tukšuma sajūtu sevī un to bezgala smeldzīgo sāpi - kāpēc es vispār te esmu? Kāpēc dzīvoju?....un vai vispār esmu kādam vajadzīga?... Es atguvu ticību Dievam, Radītājam....jo nudien bij pārņēmusi sajūta, ka viņš ir kļūdījies mani vispār radot...Ticība sev = Ticība Dievam, Dievišķajam plānam.
Paldies Ritai, paldies maniem ceļabiedriem: Guntai - šim bezgala dāsnajam cilvēkam; Marikai - par viņas izcilo supermodeles stāju, Kristīnei - par maigumu; Intai - par mirdzēšanu bez vārdiem; Raimondam - par īsta vīrieša, tēva, vīra stāju! Paldies šo māju saimniekiem - Silvijai un Jānim -par gardajiem ēdieniem, viesmīlīgo uzņemšanu un dāsnumu!!!"

Vallija.


Programma "7 labklājības radīšanas līmeņi"

"Esmu ļoti pateicīga, ka liktenis un satiktie cilvēki man sniedza iespēju iziet šo programmu.

Esmu ne tikai  atklājusi sevi, savas vājās un stiprās puses, bet arī ieguvusi milzīgu harmonijas sajūtu, kas pavada mani uz katra soļa. Viss, ko daru un varu, veicas un izdodas. Ir pazudusi baiļu sajūta, nedrošība, paškritika, nomāktība. Protu pielietot un novērtēt  katru mācības stundu, situāciju- cilvēku, kas ienāk manā lieliskajā dzīvē un tas attiecināms ne tikai uz darbu un profesionālo izaugsmi, bet arī uz privāto dzīvi. 

Protams viss vēl procesā un turpinu pilnveidoties, Jūsu programma man ļoti palīdzēja.
Noteikti iesaku Ritu Ivanovu kā "mentoru kouču". Rita lieliski izprot un izjūt cilvēkus, prot uzdot pareizos jautājumus un norāda veiksmes virzības pamatelementus - darbs ar EBT atklāj notiekošo citā dimensijā un sniedz iespēju atbrīvoties no 100 maldīgu uzskatu jeb bloku. Tiklīdz esat ticis galā ar šiem blokiem, viss tiek sajusts, interpretēts un risināts vienkāršāk. 

Pārliecība, ko Rita ļāva apzināties: "Mēs katrs esam daļiņa no Dievišķa Visuma un tātad spējam, varam un radam ar tādu pašu spēku un enerģiju - tikai ieklausies sevī!"
Lai veicas un izdodas un noder arī Jums!"

‍Dace Marcinķeviča


Sākumā liekas savādi, kā tas viss iet kopā  - emocionālās brīvības tehnika, čakras, nauda, mana labklājība... bet beigās, pat ne beigās, bet jau pēc pirmās nodarbības kļūst skaidrs, ka tas ir ļoti dziļš, individuāls un transformējošs process.

Nodarbību gaitā un meistarīgā Ritas vadībā es atklāju sevī gan neredzamus blokus, gan brīnišķīgas iespējas naudas ienākšanai manā dzīvē, bija gan asaras, gan prieks... Un izrādījās, tas viss nebija tikai par naudu, bet arī par manu bērnību un vecākiem, par sevis pieņemšanu, sava spēka apzināšanos, savas mīlestības izteikšanu, attiecību dibināšanu ar līdzcilvēkiem un vēl daudz ko citu. Es pirmo reizi ieraudzīju savu naudas ēnu - oi, tas bija gana satraucoši, bet kāds liels gandarījums bija pēc tās transformēšanas :)

Šo nodarbību laikā man radās dažādas vīzijas par naudas pelnīšanas veidiem. Nodarbību cikla beigās labprāt atsaucos Ritas piedāvājumam apvienot viņas intuitīvo prasmi noteikt biznesa ideju lietderīgumu un savas vīzijas, lai padarītu tās praktiski pielietojamas. Un tā arī bija - izskatījām manas vīzijas, Rita ātri noteica prioritātes, ieteica vairākus praktiskus veidus, kā uzlabot manas vīzijas un rezultātā man ir izkristalizējies tīri reāls privātā biznesa plāna kodols, kuru tuvākajā laikā sākšu īstenot!

Paldies Ritai par šo neparasto un nepierasto tehniku apvienojumu, izpildi un profesionālo nodarbību vadīšanu, kā arī par manu biznesa ideju korekciju!

P.S. Un vēl man ļoti patika nodarbības onlainā, kad nekur nav jābrauc...

Līga no Rīgas

 “INTUITĪVĀ lasījuma sesija un EBT (Emocionālās Brīvības Tehnika – programma “7 labklājības radīšanas līmeņi”) pilnīgi izmainīja manu dzīvi. Atklājās daudzi mani negatīvie zvēresti, kuri bija apslēpti dziļi manās čakrās. Es atklāju, kāpēc nauda neienāk manā dzīvē, kāpēc es biju atkarīga no vīra, kāpēc man bija liekais svars; kāpēc man neveicās bizness , kāpēc man nav  attiecības ar cilvēkiem un citus apsēptos akmeņus.
Šī sesija un EBT (programma “7 labklājības radīšanas līmeņi”) iedarbojās uzreiz. Jau 2.nedēļā man piedāvāja 3 darba vietas un tad brīnumi notika visu laiku: darba devēja man negribēja maksāt algu un draudēja ar tiesu, bet pēc 2 dienām samaksāja visu un vēl vairāk...
Es atklāju savu patieso misiju dzīvē, atradu savu ceļu, savu vietu, savu biznesu.
Es tagad savā ceļā sastopu brīnišķīgus cilvēkus. Katram, kurš grib izmainīt un uzlabot savu dzīvi, es no sirds iesaku piedalīties Intuitīvā lasījuma sesijā un programmā.
Esmu ļoti pateicīga mūsu trenerei Ritai Ivanovai, kura strādāja ar mums ļoti prasmīgi, iejūtīgi, atsaucīgi un sirsnīgi.

Anita Klāviņa Austrija

 „Ikdienas steigā un dienu ritumā mēs bieži piemirstam par centru sevī.

Mēs pat nepamanām, kā pakāpeniski izmaiņas notiek mūsu domās, uzskatos un tad norisinās situācijās un notikumos dzīvē.

Kas ir mūsos iekšā, tas ir notikumos ap mums.

Tagad Tev ir iespēja pašai profesionāļa pavadībā apzināti sakārtot savu smalko lauku – savas domas un savu enerģētiku.

Programma izstrādāta ļoti profesionāli un pārdomāti. Tā soli pa solim Tev palīdzēs, ja vien Tu patiesi vēlies dzīvot savu labāko dzīvi!

Man tā palīdzēja! Esmu ļoti pateicīga Ritai par ieguldīto laiku un darbu.

Šodien es esmu tā pati, bet pavisam cita!”

 Līga Purviņa, Norvēģija

 „Programma "7 labklājības radīšanas līmeņi" ir pārsteidzoša, vismaz man. Soli pa solim izpratu savu problēmu un nebūšanu cēloņus, kuru saknes iesniedzas dziļi ģimenes tradīcijās. Programmas saturs ir vērsts uz cilvēka dzīves līmeņa uzlabošanu, ko arī panāk, ja pats cilvēks ļaujas un godīgi darbojas.

Rita vienmēr ir ļoti zinoša, atbalstoša un saprotoša. Bija prieks kopā darboties. Ir prieks dzīvot un justies laimīgai.

 Irēna no Saldus, Latvija

 „Protams, ka ir vērts iesaistīties šajā projektā par labklājības celšanu savā dzīvē. Tas, ka cilvēks neapzinās savas uzstādītās programmas un pieņēmumus ir skaidri redzams pēc tā, cik cilvēkiem ikdienā ir lielas problēmas "galus savilkt", kā arī daudzie kredīti, kas nomoka, jo sanāk, ka neesam īsti saimnieki savās izvēlēs. Sakarā ar visām šīm un daudzām citām problēmām, ir vērts iziet šo programmu un sākt dzīvi dzīvot jaunā gaismā. Visas problēmas ir mūsu pieņemtajos uzskatos, kuri nāk no ģimenes. Apzinot un izejot soli pa solim cauri visai savai čakru sistēmai, ar EBTehnikas palīdzību, kuru apmāca ĻOTI ATBILDĪGA UN ZINOŠA Kouča trenere, vai kā labāk teikt, speciāliste šajā jomā, Rita Ivanova, ir iespējams pilnībā apzināt, ko Es vēlos izjust un piedzīvot savā dzīvē! Lai veicas!!! Tas ir projekts, kas ved piedzīvot katram savu laimi!”

Agnese no Rīgas

„Personīgās izaugsmes joma mani ir interesējusi vienmēr, kopš es sevi atceros. Tāpēc esmu izlasījusi neskaitāmas grāmatas, apmeklējusi daudzus un dažādus seminārus, pasākumus, treniņus un programmas, kas vērstas uz sevis izzināšanu un attīstīšanu. Šķita tik daudz jau zinu un saprotu, un pielietoju.

Satiekot Ritu, biju pārsteigta, cik daudz dziļas dzīves gudrības un gara spēka var piemist jaunai sievietei.

Kad Rita piedāvāja apmeklēt viņas jauno apmācību kursu "7 labklājības radīšanas līmeņi", zināju, ka tas ir domāts tieši man šajā brīdī.

Esmu tikai apmācību ceļa vidū, bet jau tagad es jūtu, kā transformējas mana dzīve un lietas apkārt. Neskaitāmi apskaidrības momenti sekoja viens pēc otra no pašas pirmās lekcijas. Un tās emocijas, kas izrādās bija tik ilgstoši un dziļi apslēptas, tām ir dota vaļa parādīties un atbrīvot vietu jaunai apzinātai dzīvei, tieši tādai, kā es vēlos. Es atklāju vienkārši neiedomājamu lieko bagāžu, ko nēsāju sev līdzi un pat neapzinājos, ka tas viss prasa manus spēkus, manu enerģiju katru dienu. Varu teikt droši, ka tagad, viss mans līdzšinējais pašizaugsmes ceļš, kas bija veidots no neskatāmiem puzzles gabaliņiem, tagad sāk veidot lielu, skaistu un krāšņu bildi.

Rita ir tas skolotājs, kam beidzot es biju gatava un kas palīdzēja man sasaistīt visas līdz šim iegūtās zināšanas vienā kopējā pielietojumā un izveidot savu fantastisko, unikālo bildi! Es esmu pateicīga Dievam par to, ka mēs satikāmies, un es patiesi apbrīnoju to darbu, ko veic Rita. Viņa pilda savu dzīves aicinājumu, palīdzot citiem cilvēkiem atklāt savu unikalitāti un spēku.

Šo kursu es no visas sirds iesaku pilnīgi visiem, jo tas ir kā pamats savai mājai – apzinātai dzīvei, ko katrs no mums var izveidot pēc saviem ieskatiem, lai realizētu savus dzīves mērķus un piepildītu savus sapņus.”

Ina Patjanko Ikšķile

„Ar Ritu esam pazīstamas jau vairākus gadus, un viņa ir bijusi klāt dažādos manas dzīves posmos. Ir bijušas vieglākas un arī gana smagas situācijas, un katru reizi, kad esmu viņai lūgusi palīdzību, esmu fascinēta par veidu, kā tiek palīdzēts. Reizumis šķiet, ka viņai blakus stāv eņģeļi, kuru padomus viņa dzird un nodod tālāk saviem klientiem, tik neordināri un efektīvi tie ir.

 Kursu „7 soļi labklājības radīšanai” uzsāku ar zināmu skepses daļu. Pārāk daudz lasīts un dzirdēts bija par naudas un labklājības piesaukšanu un kurš tad nezina par cilvēku raksturojošām pamata čakrām. Bet jau ar pirmajām nodarbībām mana attieksme mainījās. Izrādījās, ka kursā tiek strādāts ar katra cilvēka individuālajiem nolieguma blokiem „zvērestiem”, izmantojot vienkāršu un drošu metodi, kas ļauj atpazīt un transformēt šos senos aizvainojumus un traumas.

 Darbs ar sevi nekad nav viegls, bet Ritas mierīgā, zinošā un vienmēr sasniedzamā klātbūtne (un tas, ka tas notiek caur internetu, neko nemainīja) sniedza lielu palīdzību. Paldies Ritai! No visas sirds!

 Ļoti ērti bija tas, ka kurss notika attālināti. Proti, nodarbības notika vebināru veidā, atrodoties savā mājas ierastajā vidē. Tas ekonomēja gan laiku, gan citus resursus, kā arī varēju pilnīgi netraucēti izpausties visās savās emocijās, strādājot ar vecajām „dāvanām ” - „zvērestiem”

 Starp citu, kursa laikā man piedāvāja darbu man jaunā sfērā. Tas notika caur draugu draugiem un, patiesībā, ar mani tā atgadījās pirmo reizi dzīvē. Līdz šim vienmēr darba tirgū esmu pati bijusi aktīva un parasti nācies „pacīnīties par savu vietu zem saules”.

Tagad (2 mēneši pēc kursa beigām) jau strādāju jaunajā darbavietā. Neteikšu, ka ir ļoti viegli, bet sirdī esmu laimīga, jo ir piepildījies kāds ļoti sens sapnis, kam līdz šim nekad nebiju uzdrošinājusies noticēt.”

Maija no Rīgas
 
  Autorprogramma dzīves aicinājuma atklāšanai "Stipras dzīves karteTM"
Ritrīti Spānijā:


„Man personīgi ļoti iedvesmoja Ritas Ivanovas vadītais seminārs, ja to tā var dēvēt, bet būtībā tas bija kolosāls izbraukums ārpus ierastā ritma, ārpus ierastās vides. Braucām uz Spāniju, kur nelielā domubiedru grupā dzīvojām skaistā villā, no kuras pavērās neaizmirstams skats uz skaisto spāņu piejūras pilsētiņu Tossa de Mar. Tātad apstākļi bija pasakaini, un šādā burvīgā noskaņā veselas 5 dienas Rita mūs veda caur apziņas un zemapziņas labirintiem. Pirmkārt, vilinoša jau sākumā likās pati doma, ka iespējams tik īsā laikā atrast savu dzīves misiju un spēka kodolu jeb esenci. Bet redzot,  kā tas viss notiek un cik profesionāli Rita mūs katru uzvedināja, vai, precīzāk, ar jautājumu palīdzību aizveda pie patiesās sevis izpratnes un apskaidrības, tas ir perfekti, jo diemžēl pašam, bieži vien, nonākt pie dziļām atklāsmēm ir pagrūti, tamdēļ šī koučinga metode jeb, vienkāršiem vārdiem sakot, trenera palīdzība ir nepieciešama.

ĻOTI patika un ieteiktu katram iziet šo kursu, jo man tas iedeva daudz atklāsmes par pamatu pamatiem, uz ko tad savā dzīvē jābalstās un kas jāatmet. Tagad varēšu daudz precīzāk turpināt radīt notikumus savā dzīvē ar sev tīkamu rezultātu un priecāšos par šo procesu. Pateicos!!!!!!!!”

Agnese      Rīga, Latvija


Gatavojoties ceļojumam, sapratu, ka kaut ko sev svarīgu piedzīvošu, bet nedomāju, ka patiešām atklāšu savu dzīves misiju. Paļāvība augstākiem spēkiem un uzticība Ritai, ļāva piedzīvot piesātinātu un jaunu atklāsmju piepildītu nedēļu manā dzīvē, kas savas intensitātes dēļ, likās ilga mēnesi. Paldies par iespēju iepazīt jaunus cilvēkus un pieskarties arī viņu dvēselēm.

Ritas izcilās spējas saskatīt un ticēt katram no mums, liekas ir viegls, mērķtiecīgs Eņģeļa pieskāriens ceļā uz Manu Dzīves Misiju. Esmu laimīga, ka tik ilgus gadus meklēto, atradu. Bija arī niansēti un pārsteidzoši atklājumi procesa gaitā, kas radīja pārliecību par sevi un vēlmi vairāk sajust savas vēlmes, jūtas, arī talantus un uz to koncentrēties, atļaujot būt tādai, kāda esmu.

 No sirds PALDIES!

Tā sākās ceļojums uz manu izcilību - tik īpašā veidā...”

Iveta Štamere   Rīga, Latvija

 „Ritrīts Dzīves Misijas noskaidrošanai bija noderīgs un jautrs pašizziņas pasākums. Nodarbību laikā es pamazām atklāju un konkretizēju lietas, kuras patiesībā līdz šim vienīgi neskaidri nojautu. Nodarbības bija organizētas ar daudz praktiskiem uzdevumiem, kuru mērķis bija ieskatīties sevī un atrast atbildes uz svarīgiem jautājumiem pašiem. Uzdevumi bija veiksmīgi saplānoti tā, ka vissvarīgākie jautājumi pēc tam atklājās it kā paši no sevis; daudz, kas agrāk apslēptais un „mistiskais”, kļuva acīmredzams.

Bija arī daudz jaunas lietas – kā Dzīves Lomu noskaidrošana. Es samērā bieži esmu agrāk apmeklējusi pašizziņas pasākumus, bet šis bija visvērtīgākais.”

 Vineta Našeniece    Dublina, Īrija

  "Pasakainā Spānija... Iespaidi neizsakāmi, daudz jauna un interesanta. Mans talismans, ko atvedu no ritrīta, mani uzrunā un iedvesmo. Atgriežoties mājās, turpinu klausīties kristālu bļodu meditācijas čakrām, bungoju (Emocionālās Brīvības Tehnika) un izpildu citas jaukas prakses, ko uzzināju ritrīta laikā. Liels Tev paldies par šīm lieliskām lietām. Mani lielākie ieguvumi no Spānijas ir lielāka pārliecības par sevi, spēja pateikt "Nē", ja tas man traucē, iedvesma apgūt jauno, lielāks iekšējais miers un cerība, ka daudz jauna un skaista vēl ir priekšā. Liels, liels paldies Tev par burvīgo nedēļu Tossa de Mar!"


 Anda Beināre  Vecumnieki, Latvija 

 Privātie klienti:

„Šis bija brīnišķīgs ceļojums uz sevis izzināšanu un patieso apzināšanos, un Tu, Rita, biji mans gids. Kopīgā darbā mēs noslīpējām manu dārgakmeni, un nu tas sācis mirdzēt spožāk. Paldies, ka palīdzēji ieraudzīt manī pašā dusošās atbildes uz jautājumiem, paldies par brīnišķīgi vienkāršajiem skaidrojumiem, par fantastisko sajūtu lidojumu gan mūsu tikšanās reizēs, gan vēl ilgi pēc tām.”

Liene B.  Rīga, Latvija

With the help of Rita Ivanova I have clearly understood the underlying reasons behind the troubles of writing of my dissertation. During the consultation I have understood that my unconscious fear of defending the dissertation was making me to procrastinate the work as long as possible. After understanding this situation consciously the work process has become much more easy and fluent. The other wonderful thing that I have experienced during the consultation session with Rita was the feeling of total acceptance of myself. The unconscious and harsh inner judge in me was always working hard to find mistakes and drawbacks instead of loving and supporting voice of my true self. Even a few glimpses of this unjudging state made me full of self confidence, inner peace, energy and joy. I always remember this powerful and light state of bliss and happiness and continue to work on to make it constant. I also reminds me of a potential underlying in every human being.

‍Aurimas Radkevičius - Lietuva
Mob. tel.: +371 29857838 E-mail: ritaivanova@kaizen.lv
Copyright © 2012  All rigts reserved. »