LV RU EN
 
 

 

 "Tu vienmēr atrod to, ko meklē, ja vien meklē to, ko gribi atrast. Pajautā sev: "Vai es tiešām meklēju? Vai tomēr es vēl tikai gribu atrast? Un tad sajūti atšķirību." Rita Ivanova

 

Astrologa Hari Shastry B.K. biogrāfijas dati

Hari Shastry B.K. dzimis 1970.gadā astrologa ģimenē. Savas zināšanas viņš ir mantojis no dzimtas aizsācēja, sava senča 7.paaudzē Bidare Venkata Shastry, kuram savu svētību astroloģijā un citās šastrās (zināšanas) deva pats Dievs Hanumans, „rakstīdams ar savu roku uz Hari senča mēles”. Tas notika 18.gadsimtā, kad viņš uzturējās mazā ciematā netālu no Tumkūras pilsētas Karnātakas provincē Dienvidindijā. Zināšanas viņš nodeva tālāk saviem četriem dēliem. Viens no viņiem Bidare Krishna Shastry (Hari sencis 6.paaudzē) mācījās astroloģiju un filozofiju. Viņš pārcēlās no Tamkūras uz Maisure pilsētu un kļuva par zinātnieku Maisures pils galmā. Viņa zināšanas mantoja viņa trešais dēls Bidare Lakshminarasimha Shastry, kas arī bija zinātnieks Maisures pilī. Tālāk astroloģiju apguva viņa dēls Bidare Rama Shastry, Hari vecvectēvs. Viņš savukārt nodeva zināšanas Hari vectēvam Bidare Nanjunda Shastry. Tad tās apguva viņa divi dēli – Bidare Shivarama Shastry un Bidare Krishnaswamy Shastry, kā arī Hari (viņa mazdēls). Bidare Krishnaswamy Shastry astroloģiju tālāk mācīja savam dēlam Hari Shastry B.K. Hari tēvs arī nodarbojās ar astroloģiju.

 

Dzimtas koks uzziņai:

Bidare Venkata Shastry – 1. paaudze

Viņa dēls:

Bidare Krishna Shastry – 2. paaudze

Viņa dēls:

Bidare Lakshminarasimha Shastry – 3. paaudze

Viņa dēls:

Bidare Rama Shastry – 4. paaudze

Viņa dēls:

Bidare Nanjunda Shastry – 5. paaudze

Viņa dēls:

Bidare Krishna Swamy Shastry – 6. paaudze

Viņa dēls:

B.K.Hari Shastry – 7. paaudze

 

Hari Shastry B.K. no trīs gadu vecuma mācījās astroloģiju no sava vectēva, bet pēc viņa nāves – no sava onkuļa un tēva.

Hari Shastry B.K. patstāvīgi nodarbojas ar astroloģiju no 15 gadu vecuma (kopš 1985.gada). Viņš apguva arī almanaha rakstīšanu, kas ir horoskopu sastādīšanas pamatā. Viņš raksta un publicē almanahus no 36 gadu vecuma, tātad kopš 2006.gada.

 

Viņa vectēvs no mātes puses Manchaladore Narasimha Murthy arī bija astrologs. No viņa Hari māte M. N.Vijaya Lakshmi guva zināšanas mutvārdos. Savukārt viņa vecmāmiņai no tēva puses arī bija labas zināšanas astroloģijā. Hari mācījās arī no savas vecmāmiņas un mātes.

 

Līdz ar to Hari ir mantojis astrologa dotības no abiem vecākiem.

 

Indijā zināšanas astroloģijā tradicionāli tiek mantotas. Astroloģiju, ajūrvēdu un citus vēdiskos rituālus cilvēki apgūst vai nu no senčiem, vai arī no zinātniekiem. Mūsdienās ir atvērtas daudzas skolas, kur var apgūt šīs zināšanas, tomēr vairākumā no tām nemāca pietiekami nopietni.

 

Lai būtu zinošs kādā no šiem priekšmetiem, jāveic rituālas procedūras un jānodarbojas ar meditāciju, jāizpilda lūgšanas u.c. Tomēr labākas izredzes ir tiem, kas zināšanas manto.

 

Tieši tā astroloģiju apguva Hari Shastry B.K.

 

Arī jums ir iespēja saņemt savu vēdisko horoskopu, ko sagatavo Hari Shastry B.K.

 

 
Mob. tel.: +371 29857838 E-mail: ritaivanova@kaizen.lv
Copyright © 2012  All rigts reserved. »